Sticker: Complimentenstickers voor personeel en leerlingen secundair

Gebruik de complimentenstickers in je klas, organisatie of bedrijf. Zo geven collega's of leerlingen een ander meer zelfvertrouwen en een fijn gevoel. En ook de complimentengever wordt er beter van.
Want wist je dat het uitdelen van complimentjes ook jouw geluksgevoel versterkt? Bovendien is het besmettelijk. Wie positiviteit uitstraalt, krijgt ook meer erkenning en waardering terug. 

Voor wie?

Iedereen. Speciaal geschikt voor op de werkvloer en in secundaire scholen. 

Wie kan dit materiaal bestellen?

Organisaties, verenigingen, bedrijven, lokale besturen ... 

Waarom?

Een compliment geven of krijgen doet deugd. Door iemand anders een compliment te geven laat je je betrokkenheid zien, boost je het zelfvertrouwen en laat je zien dat je die persoon waardeert. Bovendien bevorderen complimenten de prestaties, werken ze aanstekelijk en zorgen ze voor veel positiviteit. Daar word je zelf ook gelukkig van.

Inhoud 

Eén stickervel bestaat uit 12 stickers. 

Praktisch

Hieronder zijn de stickers digitaal beschikbaar.

 

← Vorige

Complimentenstickers voor secundair onderwijs en personeel
 

Logo regio's in kaart

Postcode

 

Logo Antwerpen