Contactgegevens van de medisch milieukundigen per regio

Iedereen die vragen of klachten heeft over de invloed van de omgeving op zijn gezondheid, kan bij de medisch milieukundigen (mmk) van de Logo's terecht. De mmk geeft je inhoudelijk advies, voorlichting, materialen en methodieken over de impact van de omgeving op je gezondheid.

Hieronder vind je een lijst met de medisch milieukundigen van alle Logo's. De gemeenten binnen hun werkingsgebied staan er telkens bij vermeld.

Logo Brugge-Oostende

Dieter Vanparys

Werkingsgebied: Alveringem, Beernem, Blankenberge, Bredene, Brugge, Damme, De Haan, De Panne, Gistel, Ichtegem, Jabbeke, Koekelare, Koksijde, Knokke-Heist, Middelkerke, Nieuwpoort, Oostende, Oostkamp, Oudenburg, Torhout, Veurne, Zedelgem, Zuienkerke
Contact:
E: dieter.vanparys@logobrugge-oostende.be
T: 050 32 72 94

Logo Midden-West-Vlaanderen

Stephanie Vanhoutte
Werkingsgebied: Ardooie, Diksmuide, Heuvelland, Houthulst, Ieper, Ingelmunster, Izegem, Kortemark, Langemark Poelkapelle, Ledegem, Lendelede, Lichtervelde, Lo-Reninge, Mesen, Meulebeke, Oostrozebeke, Pittem, Poperinge, Roeselare, Ruiselede, Staden, Tielt, Vleteren, Wingene, Zonnebeke
Contact:
E: stefanie@logomiddenwv.be
T: 051 23 17 41

Logo Leieland

Nele Bouckaert
Werkingsgebied: Anzegem, Avelgem, Deerlijk, Dentergem, Harelbeke, Kortrijk, Kuurne, Menen, Spiere-Helkijn, Waregem, Wervik, Waregem, Wevelgem, Wielsbeke, Zwevegem
Contact:
E: Nele@logoleieland.be
T: 056 44 07 94

Logo Gezond+

Tine Vande Maele (Gent &Meetjesland)
Werkingsgebied: Aalter, Assenede, Eeklo, Evergem, Gent, Kaprijke, Lievegem, Maldegem, Sint-Laureins, Zelzate
Contact:
E: tine.vandemaele@gezondplus.be
T: 0456 29 86 96

Vivian Oltheten (Scheldekracht & Schelde-Leie)
Werkingsgebied: Deinze, De Pinte, Destelbergen, Laarne, Lochristi, Lokeren, Melle, Merelbeke, Moerbeke, Nazareth, Sint-Martens-Latem, Wachtebeke, Wetteren, Wichelen, Zulte
Contact :
E : vivian.oltheten@gezondplus.be
T : 0494 523050

Elisabeth Vercammen (Vlaamse Ardennen & Panacea)
Werkingsgebied: Brakel, Gavere, Herzele, Horebeke, Kluisbergen, Kruisem, Lierde, Maarkedal, Oosterzele, Oudenaarde, Ronse, Sint-Lievens-Houtem, Wortegem-Petegem, Zottegem, Zwalm
Contact:
elisabeth.vercammen@gezondplus.be
T: 0474 70 86 70

Logo Waasland

Inge Vervondel
Werkingsgebied: Beveren, Hamme, Kruibeke, Sint-Gillis-Waas, Sint-Niklaas, Stekene, Temse, Waasmunster
Contact
E: inge.vervondel@logowaasland.be
T: 0479 974190

Logo Dender

Ellen Van Gucht
Werkingsgebied: Aalst, Berlare, Buggenhout, Denderleeuw, Dendermonde, Erpe-Mere, Geraardsbergen, Haaltert, Lebbeke, Lede, Ninove, Zele
Contact:
E:  ellen.vangucht@logodender.be
T: 0456 32 96 86

Logo Zenneland

India Jane Wise
Werkingsgebied: Affligem, Asse, Beersel, Bever, Dilbeek, Drogenbos, Galmaarden, Gooik, Grimbergen, Halle, Herne, Hoeilaart, Kapelle-op-den-Bos, Kraainem, Lennik, Liedekerke, Linkebeek, Londerzeel, Machelen, Meise, Merchtem, Opwijk, Overijse, Pepingen, Roosdaal, Sint-Genesius-Rode, Sint-Pieters-Leeuw, Steenokkerzeel, Ternat, Tervuren, Vilvoorde, Wemmel, Wezembeek-Oppem, Zaventem, Zemst
Contact:
E: india.jane@logozenneland.be
T: 02 582 75 91

Logo Oost-Brabant

Elise Janssens
Werkingsgebied: Aarschot, Begijnendijk, Bekkevoort, Bierbeek, Diest, Geetbets, Glabbeek, Holsbeek, Kortenaken, Landen, Linter, Scherpenheuven-Zichem, Tielt-Winge, Tienen en Zoutleeuw
Contact:
E: elise@logo-oostbrabant.be
T: 016 89 06 05

Jan Vrijens
Werkingsgebied: Bertem, Boortmeerbeek, Boutersem, Haacht, Herent, Hoegaarden, Huldenberg, Kampenhout, Keerbergen, Kortenberg, Leuven, Lubbeek, Oud-Heverlee, Rotselaar en Tremelo
Contact:
E: jan@logo-oostbrabant.be
T: 0471 84 67 18

Logo Antwerpen

Kathleen Degroeve
Werkingsgebied: Stad Antwerpen die bestaat uit volgende 9 districten: Antwerpen, Berchem, Merksem, Ekeren, Berchem, Wilrijk, Berendrecht-Zandvliet-Lillo, Deurne, Hoboken.
Contact:
E: kathleen.degroeve@logoantwerpen.be
T: 03 369 16 10 en 0484 65 35 54

Ann Hufkens
Werkingsgebied: Boechout, Borsbeek, Brasschaat, Brecht, Edegem, Essen, Hove, Kalmthout, Kapellen, Kontich, Lint, Malle, Mortsel, Ranst, Schilde, Schoten, Stabroek, Wijnegem, Wommelgem, Wuustwezel, Zandhoven, Zoersel en Zwijndrecht.
Contact:
E: Ann.Hufkens@logoantwerpen.be
T: 03 369 16 02 en 0489 36 09 69 

Logo Mechelen

Monique Nuijten
Werkingsgebied: Aartselaar, Boom, Bornem, Hemiksem, Niel, Puurs-Sint-Amands, Rumst, Schelle, Willebroek
Contact:
E: monique@logomechelen.be
T: 015 43 63 66

Liesbeth van Peer
Werkingsgebied: Berlaar, Bonheiden, Duffel, Heist-op-den-Berg, Lier, Mechelen, Nijlen, Putte, Sint-Katelijne-Waver
Contact:
E: liesbeth@logomechelen.be
T: 015 43 63 66

Logo Kempen

Ruth Lembrechts
Werkingsgebied: Arendonk, Baarle-Hertog, Balen, Beerse, Dessel, Geel, Grobbendonk, Herentals, Herenthout, Herselt, Hoogstraten, Hulshout, Kasterlee, Laakdal, Lille, Meerhout, Merksplas, Mol, Olen, Oud-Turnhout, Ravels, Retie, Rijkevorsel, Turnhout, Vorselaar, Vosselaar, Westerlo
Contact:
E: ruth@logokempen.be
T: 014 44 08 34

Logo Limburg

Kirsten Knaepen
Werkingsgebied: Alken, As, Bilzen, Borgloon, Bree, Diepenbeek, Genk, Gingelom, Hasselt, Heers, Herk-de-Stad, Herstappe, Hoeselt, Kortessem, Nieuwerkerken, Oudsbergen, Riemst, Sint-Truiden, Tongeren, Voeren, Wellen, Zonhoven, Zutendaal
Contact:
E: kirsten.knaepen@logolimburg.be
T: 011 15 12 41

Hanna Stynen
Werkingsgebied: Beringen, Bocholt, Dilsen-Stokkem, Halen, Ham, Hamont-Achel, Hechtel-Eksel, Heusden-Zolder, Houthalen-Helchteren, Kinrooi, Lanaken, Leopoldsburg, Lommel, Lummen, Maaseik, Maasmechelen, Peer, Pelt, Tessenderlo
Contact:
E: hanna.stynen@logolimburg.be
T: 011 15 12 40

 

Logo regio's in kaart

Postcode

 

Logo Antwerpen